استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

{{ myProvince.name }}
درحال بارگذاری لطفا منتظر بمانید...

درحال بارگذاری...

پرسش و پاسخ متداول درباره بلیط سینما

 • ⭐ چگونه بلیط سینما را با ارزان ترین قیمت تهیه کنیم؟

  ایرانتیک به صورت پیش فرض ارزان ترین قیمت ممکن را به شما ارائه می دهد. اما شما می تواند در زمان خرید بلیط هر یک از سینماهای ایران در ایرانتیک، با مراجعه به بخش راهنمای خرید بلیط سینما، تمام نکات لازم درخصوص تهیه بلیت سینما را با تخفیف ویژه مطالعه و از آن ها برای خرید آنلاین بلیط سینما استفاده کنید.

 • ⭐ امکان خرید بلیط انلاین سینما، برای کدام شهرهای ایران فراهم است؟

  در حال حاضر در سایت ایرانتیک، امکان خرید بلیط سینما در تمامی شهرهای ایران امکان پذیر می باشد. شما می توانید پس از انتخاب استان، لیست کامل سینماهای استان خود را مشاهده نمایید، سانس هریک از سالن های سینما را مشاهده و با قابلیت انتخاب صندلی، در سانس موردنظرتان بلیط خریداری کنید.

 • ⭐ چگونه یک فیلم مناسب برای سینما رفتن انتخاب کنم؟

  فیلم ها برای شما شاخه بندی شده هستند. میتوانید هر موضوعی که دوست دارید را انتخاب کنید. یک راهنمایی بزرگ برای شما نظرات کاربران هست. در ایرانتیک فقط کسانی که فیلم را در سینما دیده اند مجاز به امتیاز دادن به فیلم هستند و شما می توانید از امتیاز کاربران راهنمایی بگیرید.

 • ⭐چرا ایرانتیک بهترین گزینه برای خرید آنلاین بلیط سینما است؟

  ایرانتیک به عنوان سامانه مرجع ارائه دهنده خدمات بلیط سینما به صورت آنلاین، امکان انتخاب صندلی قبل از پرداخت هزینه و همچنین گارانتی بهترین قیمت بلیط سینما با بالاترین درصد تخفیف را تضمین می کند؛ در زمان خرید علاوه بر نمایش تمام سانس ها مختلف، اطلاعات دقیقی در خصوص هر فیلم و سینما ارائه می دهد.

 • ⭐در سایت ایرانتیک چه اطلاعاتی در خصوص سالن سینما ارائه می شود؟

  از مهم ترین ویژگی های ایرانتیک، ارائه اطلاعات جامع و دقیق درخصوص هر یک از سینما های ایران می باشد که باعث می شود به طور کامل با سینما آشنا شوید. عکس و ادرس سینما ها در ایرانتیک موجود هست. تمام سانس ها و صندلی های سینما و فیلم های در حال اکران در هر سالن را می توانید در صفحه مخصوص مشاهده نمایید.

 • ⭐چگونه بهترین سینماها در شهرهای مختلف را پیدا کنیم؟

  در سایت ایرانتیک می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی هریک از شهرهای ایران، سینماها آن شهر را برحسب تعداد ستاره (امتیاز سینما) مرتب کنید و به راحتی لیستی کامل از محبوب ترین و بهترین سینماهای هر یک از شهرهای ایران را داشته باشد.

 • ⭐در مورد فیلم های در حال اکران، چه اطلاعاتی نمایش داده می شود؟

  پس از ورود به سایت ایرانتیک، در صفحه اختصاصی هر یک از فیلم ها، می توانید تریلر اختصاصی فیلم به همراه خلاصه داستان آن را مشاهده کنید. علاوه بر عوامل و مدت زمان فیلم، نقد و بررسی جامعی در خصوص فیلم را مطالعه کنید و با اطمینان خاطر بلیط آن فیلم را خریداری کنید. همچنین، تمامی حواشی مرتبط با فیلم به همراه لیست کاملی از تمام سینماهایی که در سراسر ایران در حال اکران این فیلم می باشند، قابل مشاهده می باشد.

irantic
در حال بارگذاری ...
// // //