استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

{{ myProvince.name }}
درحال بارگذاری لطفا منتظر بمانید...

سوالاتی که ممکن است داشته باشید

خرید اینترنتی بلیت چگونه انجام می‌شود؟

با کلیک بر روی دکمه خرید هر برنامه، همه روزهای هفته (در صورت وجود) و سانس های فعال مربوط به آن برنامه به نمایش در می آید. سانس مورد نظر خود را با دقت انتخاب کرده و پرداخت خود را نهایی کنید. پس از بازگشت شما از صفحه بانک به سامانه، اصل فایل PDF را دانلود کرده و خرید به پایان می رسد.

آیا بلیت های خریداری شده را می توان تعویض نمود یا پس داد؟

خیر. بلیت با مشخصات فردی خریدار صادر شده و به هیچ عنوان قابل تعویض یا پس دادن نمی‌باشد.

ارایه بلیت برای ورود به سالن چگونه است؟

حتما حتما اصل بلیت‌ها را، در قالب فایل PDF، دانلود کنید. می توانید محتوای فایل PDF را روی «موبایل / تبلت» یا به صورت چاپ شده ارایه کنید. اسکرین شات قابل قبول نیست.

چرا باید شماره موبایل را برای عضویت ثبت کنم؟

برای اطلاع رسانی احتمالی درباره خرید ، تغییر ساعت یا لغو برنامه همچنین ارسال رمز ورود به سامانه، به ثبت شماره موبایل مورد استفاده شما، نیاز است.

چنانچه در روند پرداخت بانکی ایرادی پیش بیاید پیگیری آن به چه صورت می باشد؟

(برای نمونه: پول از حساب کم شود ولی به سامانه ایران تیک برگشت داده نشود یا پیام "خطای پرداخت" دهد) در صورت بروز این مورد، حتما در بخش «پیگیری خرید» لاگین کنید (کد ملی و رمز عبور). سپس منوی «بلیت‌های خریداری شده» را کنترل نمایید. چنانچه بلیت شما وجود نداشت، خرید انجام نشده است و مبلغ پرداختی به طور اتوماتیک توسط بانک به کارت شما (حداکثر تا 72 ساعت کاری) برگشت داده می‌شود.

رمز عبور در هنگام عضویت، چگونه تعیین می‌شود؟

ورود به حساب کاربری همواره با وارد کردن شماره موبایل و توکن دریافتی امکان پذیر است، اما در صورت تمایل می‌توانید برای حساب خود رمز عبور تأیین کنید تا در مواقع عدم دسترسی به موبایل بتوانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

آیا امکان تغییر رمز / شماره موبایل / مشخصات فردی و ... وجود دارد؟

بله. پس از ورود به سامانه از بخش «ویرایش پروفایل» ----> رمز عبور / اطلاعات تماس و ... می‌توانید نسبت به تغییرات مورد نظر اقدام نمایید.

چنانچه به هر دلیلی پس از پرداخت بانکی موفق به دریافت فایل بلیت نشویم، امکان دسترسی دوباره به بلیت‌ها وجود دارد؟

بله، با ورود به حساب کاربری خود و ورود به منوی "سابقه خرید" می‌توانید به بلیت های خریداری شده خود دسترسی پیدا کنید.

آیا محدودیت سنی برای استفاده از برنامه‌ها وجود دارد؟

بله، از ورود کودکان کمتر از سه سال جلوگیری می‌شود (به جز برنامه‌های ویژه کودکان که با خرید بلیت امکان پذیر است). در سایر برنامه‌ها، خرید بلیت برای همه افراد «سه سال و بالاتر» الزامیست.

مرورگر پیشنهادی برای استفاده از سامانه ایران تیک چیست؟

سامانه ایران تیک با تمامی مرورگرهای مدرن مانند گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و سافاری سازگار است، اما توصیه می‌شود جهت بهره مندی از تجربه‌ای بهتر، همواره مرورگرهای خود را به روز نگه دارید.

پس از رزرو بلیت تا چه زمانی می‌توان بهای بلیت ها را پرداخت کرد؟

از لحظه رزرو بلیت، کاربر 10 دقیقه فرصت دارد تا بهای بلیت‌ها را پرداخت کند. پس از پایان 10 دقیقه، صندلی‌های رزرو شده آزاد می‌شوند و دوباره در لیست فروش قرار می‌گیرند.

آیا برای خرید بلیت برنامه‌ها محدودیت ویژه‌ای وجود دارد؟

بله، تعداد بلیت‌هایی که خریدار در هر برنامه می‌تواند تهیه کند، نسبت به وضعیت همان برنامه تعیین می‌شود.

استفاده از کد تخفیف چگونه است؟

کدهای تخفیف عمومی، حسب مورد در شبکه‌های اجتماعی و بروشورهای مجموعه‌های تحت پوشش و کدهای تخفیف اختصاصی توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت استفاده کارکنان آن‌ها ارایه می‌شود. پس از رزرو بلیت و پیش از ورود به درگاه بانکی، در کادر مشخص شده، کد تخفیف وارد و با زدن کلید «اِعمال» تخفیف، لحاظ می‌شود.

استفاده از سرویس‌های ویژه (مانند سالن VIP یا فیلم سه بُعدی 3D) چگونه است؟

پس از رزرو بلیت و پیش از ورود به درگاه بانکی، در جدول بلیت‌های رزرو شده، امکان انتخاب سرویس (بهای آن به مبلغ بلیت‌ها افزوده می شود) وجود دارد.

irantic
در حال بارگذاری ...