استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

{{ myProvince.name }}
درحال بارگذاری لطفا منتظر بمانید...
پردیس سینمایی باغ کتاب

پردیس سینمایی باغ کتاب

تهران، بزرگراه شهید حقانی - ورودی کتابخانه ملی - باغ کتاب تهران

انتخاب تاریخ

انتخاب سانس

سانس یافت نشد

در این تاریخ سانس فعالی یافت نشد!

سانس یافت نشد

موردی یافت نشد!

سانس یافت نشد

برای پردیس سینمایی باغ کتاب سانس فعالی یافت نشد.

{{tab.title}}
 • درباره پردیس سینمایی باغ کتاب

  سینما باغ کتاب که نام اصلی آن پردیس سینمایی باغ کتاب است؛ بخشی ویژه از مجموعه عظیم باغ کتاب تهران است. این مجموعه در حال حاضر بزرگ ترین کتاب فروشی ایران و احتمالا جهان محسوب می شود. سینما باغ کتاب از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است و با قرارگیری در اتوبان حقانی (مسیر شرق به غرب) دارای دسترسی مناسب توسط انواع وسایل نقلیه می باشد.

  سینما باغ کتاب، دارای 10 سالن اکران فیلم سینمایی و تئاتر است که همگی مجهز به آخرین تکنولوژی های نمایش فیلم با کیفیت تصویر دیجیتال و سیستم صوت دالبی ساراند می باشد. مجموع ظرفیت این سینما 1300 صندلی می باشد. علاوه بر کیفیت بالای نمایش فیلم در سالن های سینما کتاب، اجرای همزمان چند فیلم و تئاتر، وجود انواع کافه ها و گالری های هنری، پارکینگ مناسب، امکان دسترسی آسان و قرار گیری در مجموعه دیدنی و جذاب باغ کتاب تهران از مهم ترین دلایل انتخاب و استقبال بالا خرید بلیط سینما باغ کتاب در سال های اخیر می باشد.

  مدیر پردیس سینمایی باغ کتاب

  خانم ملک زاده

  سینما باغ کتاب را بیشتر بشناسید

  پس از ورود به مجموعه باغ کتاب که در مجاورت کتابخانه ملی قرار دارد، شیفته فضا و اتمسفر این مجموعه خواهید شد. پردیس سینمایی باغ کتاب در دل بخش های مختلف مجموعه باغ کتاب که شامل طبقات همکف، طبقه اول و بام باغ کتاب می شود، قرار دارد. از ویژگی های چشم نواز سینما باغ کتاب، وجود انواع گالری های هنری و کافه سینماهای جذاب در مقابل سالن های مختلف این سینما می باشد.

  در خصوص باغ کتاب، باید گفت، این مجموعه عظیم، شامل چهار بخش کلی با عنوان های خیالستان، بهارستان، سروستان و نگارستان است. سینما باغ کتاب و سالن همایش ها، زیرمجموعه بخش نگارستان می باشند.

  سینما باغ کتاب دارای 10 سالن با امکانات و تجهیزات مدرن برای اجرای انواع فیلم های سینمایی، تئاترهای مختلف و انیمیشن های روز دنیا می باشد. مجموع ظرفیت سینما باغ کتاب 1300 نفر بوده که روزانه با اکران فیلم های سینما ایران و اجرای تئاترهای مختلف، میزبان علاقه مندان به هنر هفتم می باشد.

  مهم ترین مزیت های سینما باغ کتاب از نظر کاربران

  • وجود پارکینگ در محوطه سینما باغ کتاب
  • مسیر دسترسی مناسب
  • 10 سالن تخصصی نمایش انواع فیلم های سینمایی
  • کیفیت مناسب و حرفه ای پخش دیجیتال و صدای دالبی در سالن ها
  • وجود انواع امکانات رفاهی مانند فضای سبز محوطه، چندین کافه سینما و گالری هنری
  • امکان چاپ بلیط در داخل سینما
  • اکران تمام فیلم های روز سینما ایران
  • امکان خرید بلیط سینما باغ کتاب به صورت آنلاین
  • محیطی مناسب برای خانواده بخصوص کودکان
  • اکران همزمان چندین فیلم مختلف در سالن های متفاوت
  • وجود سالن ویژه اجرای تئاتر و دیگر برنامه های نمایشی
  • بعد از سینما آفریقا، دومین پرده بزرگ سینمایی تهران را دارد

  معرفی بخش های مختلف سینما باغ کتاب

  همانطور که پیش تر اشاره کردیم، سینما باغ کتاب، بخشی از مجموعه عظیم باغ کتاب تهران است که نه تنها بزرگ ترین کتاب فروشی ایران است، بلکه به گفته نشریه نیوزویک (احتمالا) بزرگ ترین کتاب فروشی جهان است. برای رسیدن به سینما باغ کتاب، لازم است خود را بلوک c (بخش نگارستان) برسانید. 10 سالن سینمایی و تئاتر سینما باغ کتاب، در زیرزمین، طبقه همکف و بام مجموعه طراحی شده اند. بزرگ ترین سالن سینما باغ کتاب، سالن شماره 1 است و 445 نفر ظرفیت دارد.

  در مقابل سالن های سینما باغ کتاب، یک گالری هنر و کافه سینما وجود دارد که مناسب برای گذراندن خوش ترین لحظات است. از دیگر فضای تفریحی موجود در سینما باغ کتاب، می توان به کیوسک برگر در طبقه اول، کافه ویونا و گالری های هنری و صنایع دستی اشاره کرد. همه این امکانات تفریحی، در کنار سالن های مجهز سینما باغ کتاب با کیفیت مناسب و صندلی های راحت، خرید بلیط سینما باغ کتاب را به گزینه ای ویژه برای تماشای بهترین فیلم های روز سینما ایران تبدیل کرده است.

  خرید بلیط سینما باغ کتاب

  در مورد خرید بلیط سینما باغ کتاب، مطمئنا بهترین گزینه، خرید بلیط به صورت آنلاین است. چراکه خیالتان آسوده خواهد بود و از طرفی می توانید با مشاهده نقشه هر یک از سالن ها، صندلی مدنظرتان را انتخاب و رزرو کنید.

  چنانچه قصد رفتن به سینما باغ کتاب را به صورت گروهی دارید اما می خواهید فیلم های متفاوتی را تماشا کنید؛ شما می توانید بلیط سینما باغ کتاب را برای فیلم های مختلف در ساعت هایی یکسان خریداری کنید. چراکه از ویژگی های مثبت سینما باغ کتاب، اکران همزمان فیلم های مختلف می باشد.

  قیمت بلیط سینما باغ کتاب و زمان سانس ها

  هنگام خرید بلیط سینما باغ کتاب در سایت ایرانتیک، شما می توانید علاوه بر مشاهده زمان و سالن سانس های مختلف، قیمت ها را نیز مشاهده کنید. همچنین با ایرانتیک علاوه بر امکان خرید آنلاین بلیط سینما باغ کتاب، امکان رزرو صندلی به انتخاب خودتان و دریافت تخفیف های ویژه سایت نیز بهره مند شوید.

  زمان شروع سانس های سینما باغ کتاب در روزهای عادی، از ساعت 10:30 صبح بوده و آخرین سانس، ساعت 23:30 می باشد. البته در ایام ویژه سال، مانند تعطیلات یا در زمان جشنواره های مختلف، زمان سانس ها تمدید می شوند.

   

  مهم ترین نکات خرید و قیمت بلیط سینما باغ کتاب:

  • بلیط سینما باغ کتاب در روزهای سه شنبه نصف قیمت می باشد.
  • همچنین قیمت بلیط سانس های بین ساعات 10:30 تا 15، نیم بها می باشد.

 • چگونه به پردیس سینمایی باغ کتاب برویم

  رفتن به سینما باغ کتاب با ماشین شخصی

  برای رفتن به سینما باغ کتاب با خودرو شخصی، می توانید از طریق اتوبان همت (شرق به غرب) و پس از آن اتوبان حقانی (شرق به غرب)، با ورود به اتوبان مدرس، وارد بلوار اختصاصی کتابخانه ملی شوید و پس از طی کردن مسافتی کوتاه در مقابل مجموعه باغ کتاب خواهید بود.

  رفتن به سینما باغ کتاب با مترو

  دو ایستگاه مترو شهید حقانی و شهید همت، نزدیک ترین ایستگاه های مترو به سینما باغ کتاب هستند. شما می توانید پس از خروج از مترو، با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی یا با استفاده از ون های مخصوص، خود را به مجموعه و سینما باغ کتاب برسانید.

  رفتن به سینما باغ کتاب با اتوبوس

  اتوبوس های میدان ونک به سمت رسالت در نزدیکی مجموعه باغ کتاب توقف دارند. می توانید از این اتوبوس های برای رفتن به سینما باغ کتاب استفاده کنید.

 • نزدیک بودن و امکان دسترس آسان از سینما باغ کتاب به تعداد زیادی از سایت های گردشگری تهران، یکی از امتیازهای مهم سینما باغ کتاب محسوب می شود.

   

  نزدیک ترین ایستگاه مترو به سینما باغ کتاب: ایستگاه مترو شهید حقانی یا شهید همت

  فاصله سینما باغ کتاب تا برج میلاد: 22 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما باغ کتاب تا پل طبیعت : 11 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما باغ کتاب تا بام تهران: 40 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما باغ کتاب تا خانه هنرمندان: 18 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما باغ کتاب تا خانه سینما: 22 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما باغ کتاب تا موزه سینما ایران: 27 دقیقه (با ماشین)

 • سوالات متداول شما در مورد پردیس سینمایی باغ کتاب

  • سینما باغ کتاب در کجا قرار دارد؟

   سینما باغ کتاب، از طریق هر دو مسیر شرق به غرب یا غرب به شرق بزرگراه حقانی، قابل دسترسی است. در مسیر غرب به شرق حقانی، بعد از تقاطع بزرگراه مدرس، لازم است که وارد خروجی کتابخانه ملی شود. در مسیر شرق به غرب حقانی لازم است که وارد خروجی باغ موزه دفاع مقدس شوید.

  • چگونه می توانیم به سینما باغ کتاب برویم و نزدیک ترین ایستگاه مترو کدام است؟

   شما می توانید با وسیله شخصی، اتوبوس های میدان ونک به سمت رسالت و همچنین از طریق ایستگاه های مترو حقانی یا همت خود را به سینما باغ کتاب برسانید. البته، شما در همین صفحه (صفحه اختصاصی سینما باغ کتاب در سایت ایرانتیک) علاوه بر مشاهده موقعیت سینما، مسیرهای دسترسی این سینما را نیز بررسی کنید.

  • بلیط سینما باغ کتاب چه روزهایی نیم بها است؟

   بلیط سینما باغ کتاب، در روزهای سه شنبه نیم بها است. همچنین بلیط سانس های این سینما برای ساعت های 10:30 تا 15 هر روز نیز، نیم بها می باشد. از طرفی، می توانید بلیط این سینما را از سایت سینما ایرانتیک با تخیف های ویژه این سایت رزرو کنید.

  • امکانات و مزیت های ویژه سینما باغ کتاب چیست؟

   درکنار 10 سالن مجهز نمایش فیلم و تئاتر، وجود دومین پرده بزرگ سینمایی تهران در سالن اصلی این سینما، محوطه و فضای سبز مناسب، پارکینگ، وجود انواع کافی شاپ ها، رستوران ها و گالری های هنری مختلف از امکانات و ویژگی های مثبت این سینما می باشد.

  • چگونه می توانیم بلیط سینما باغ کتاب را خریداری کنیم؟

   شما می توانید از طریق صفحه اختصاصی سینما باغ کتاب (همین صفحه) در سایت ایرانتیک، علاوه بر مشاهده تمام سانس ها برای همه نمایش های این سینما در ایام مختلف هفته، بلیط این سینما را با امکان انتخاب صندلی، به صورت کاملا آنلاین در هر ساعت از شبانه روز، با تخفیف های ویژه خریداری کنید.

  • ساعت اکران فیلم ها در سینما باغ کتاب چگونه است؟

   اکران فیلم ها در مجموعه پردیس سینمایی باغ کتاب، همه روزه از ساعت 10:30 صبح آغاز می شود. در روزهای عادی، آخرین سانس سینما باغ کتاب، ساعت 23:30 می باشد. لازم به ذکر است این ساعات مربوط به روزهای عادی بوده و در ایام ویژه سال مانند جشنواره های مختلف سینمایی، این ساعات تغییر کرده و تمدید می شوند.

irantic
در حال بارگذاری ...