استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

{{ myProvince.name }}
درحال بارگذاری لطفا منتظر بمانید...
سینما فلسطین تهران

سینما فلسطین تهران

تهران، میدان فلسطین، نبش خیابان مظفر

انتخاب تاریخ

انتخاب سانس

سانس یافت نشد

در این تاریخ سانس فعالی یافت نشد!

سانس یافت نشد

موردی یافت نشد!

سانس یافت نشد

برای سینما فلسطین تهران سانس فعالی یافت نشد.

{{tab.title}}
 • درباره سینما فلسطین تهران

  سینما فلسطین، در عین اینکه یکی از قدیمی ترین سینماهای تهران است، به واسطه بازسازی های پی در پی و مجهز شدن به آخرین تکنولوژی های استاندارد سالن های سینمایی، جز محبوب ترین و پرمخاطب ترین سینماهای تهران و ایران محسوب می شود. سینما فلسطین، با قرار گیری در مرکز شهر تهران، قابلیت دسترسی بسیار مناسبی دارد.

  سینما فلسطین، در دهه چهل، با نام سینما گلدن سیتی، فعالیت خود را آغاز کرد و طی دهه های مختلف، تاریخی پرفراز و نشیب داشته است. سینما فلسطین هم اکنون دارای 3 سالن مجهز می باشد که سالن شماره یک، سالن اصلی بوده و بالاترین گنجایش را دارد. تمامی سالن ها، مجهز به برترین سیستم پخش تصاویر، سیستم دالبی، امکانات نورپردازی ویژه و صندلی های راحت و مناسب می باشند. همانطور که گفتیم، امکان دسترسی آسان به سینما فلسطین در کنار امکانات به روز، از مهم ترین دلایل انتخاب و خرید بلیط سینما فلسطین توسط سینما دوستان می باشد.

  مدیر سینما فلسطین تهران

  آقای سید حسن سید ابراهیم

  سینما فلسطین را بیشتر بشناسید

  سینما فلسطین، که در دهه 40 فعالیت خود را با نام سینما گلدن سیتی آغاز کرد، یکی از پر مخاطب ترین سینماهای کشور محسوب می شود. پس از گشایش رسمی سینما گلدن سیتی (فلسطین فعلی) در ابتدای دهه پنجاه، این سینما تاکنون تاریخ پرفراز و نشیبی داشته است. از تعطیل شدن در سال های انقلاب تا بازسازی و گشایش مجدد در سال 1381، تنها بخشی از تاریخ سینما فلسطین می باشد.

  سینما فلسطین، در دهه 70 تحت مالکیت وزارت آموزش و پروش قرار گرفته است. پس از آن، مورد بازسازی مجدد قرار گرفته و تک سالن این سینما، به سه سالن مجهز تبدیل شد. باتوجه به موقعیت جغرافیای مناسب سینما فلسطین و کیفیت قابل قبول سالن ها، این سینما علاوه بر میزبانی جشنواره های مختلف سینمایی، هرساله مرکز جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی و تربیتی رشد می باشد.

  مهم ترین مزیت های سینما فلسطین از نظر کاربران

  • مسیر دسترسی مناسب
  • 3 سالن تخصصی نمایش انواع فیلم های سینمایی
  • کیفیت مناسب و حرفه ای پخش دیجیتال و صدای دالبی در سالن ها
  • امکان چاپ بلیط در داخل سینما
  • اکران تمام فیلم های روز سینما ایران
  • امکان خرید بلیط سینما فلسطین به صورت آنلاین
  • محیطی مناسب و فضای قابل قبول
  • اکران همزمان فیلم های مختلف در سالن های متفاوت
  • وجود فروشگاه های متعدد و مناسب داخل مجموعه

  معرفی سالن های مختلف سینما فلسطین

  یکی از مهم ترین نقاط تاریخ سینما فلسطین، بازسازی کلی و گشایش مجدد آن در سال 1381 می باشد. سینما فلسطین که در زمان افتتاح دارای یک سال با ظرفیتی حدود 1000 نفر بود، پس از بازسازی کلی، مجهز به سالن های فوق حرفه ای با تجهیزات مدرن پخش انواع فیلم های سینمایی شد.

  در حال حاضر، امکان خرید بلیط سینما فلسطین برای هر سه سالن به صورت آنلاین وجود دارد. توجه داشته باشید که سالن شماره 1 سینما فلسطین، دارای 551 نفر ظرفیت می باشد که این سالن، بزرگ ترین سالن سینما فلسطین بوده و مناسب برای رزروهای گروهی می باشد. دو سالن دیگر این سینما (سالن های شماره 2 و 3) هر یک دارای 172 صندلی می باشند.

  آنچه که در خصوص سالن های سینما فلسطین اهمیت دارد، کیفیت بالای پخش تصاویر، سیستم صوت دالبی، مجهز به امکانات ایمنی مناسب (سیستم اطفا حریق و...) می باشند و صندلی ها از کیفیت مناسب برخوردار می باشند؛ به همین خاطر این سینما از جمله سینماهای ممتاز تهران بوده و خرید بلیط سینما فلسطین، انتخاب همیشگی بسیاری از مخاطبان هنر هفتم می باشد.

  همچنین داخل سینما فلسطین، چندین فروشگاه معتبر محصولات فرهنگی وجود دارد که گزینه های مناسبی برای خرید، خصوصا برای کودکان می باشند. از دیگر ویژگی های مهم سینما فلسطین، وجود کافه ها و رستوران های مناسب در خیابان های اطراف سینما فلسطین می باشد.

  خرید بلیط سینما فلسطین

  امکان خرید بلیط سینما فلسطین، به صورت کاملا آنلاین به همراه قابلیت انتخاب و رزرو صندلی، از جمله مهم ترین مزیت های این سینما می باشد. شما می توانید تمامی سانس های اکران فیلم های مختلف سینما فلسطین را بررسی کنید و با انتخاب سانس مدنظرتان، به تعداد دلخواه بلیط خریداری کنید.

  قیمت بلیط سینما فلسطین و زمان سانس ها

  هنگام خرید بلیط سینما فلسطین در سایت ایرانتیک، شما می توانید علاوه بر مشاهده زمان و سالن سانس های مختلف، قیمت ها را نیز مشاهده کنید. همچنین با ایرانتیک علاوه بر امکان خرید آنلاین بلیط سینما فلسطین، امکان رزرو صندلی به انتخاب خودتان و دریافت تخفیف های ویژه سایت نیز بهره مند شوید.

   

  مهم ترین نکات خرید و قیمت بلیط سینما فلسطین:

  • بلیط سینما فلسطین در روزهای سه شنبه نصف قیمت می باشد.

 • چگونه به سینما فلسطین تهران برویم

  رفتن به سینما فلسطین با ماشین شخصی

  سینما فلسطین در خیابان طالقانی، نبش برادران مظفر قرار دارد. بهتر است برای رفتن به سینما فلسطین با ماشین شخصی، خودتان را به خیابان وصال شیرازی و طالقانی برسانید. پس از رسیدن به میدان فلسطین، به مسیر خود ادامه دهید و کمتر از 5 دقیقه بعد از میدان فلسطین، در مقابل سینما خواهید بود.

  رفتن به سینما فلسطین با مترو

  سینما فلسطین تقریبا بین دو ایستگاه مترو تئاتر شهر و ایستگاه مترو ولیعصر قرار دارد. به همین خاطر برای رفتن به سینما فلسطین می توانید از هر دو ایستگاه استفاده کنید. فاصله ایستگاه مترو ولیعصر تا سینما فلسطین با ماشین حدود 6 دقیقه (پیاده کمتر از 10 دقیقه) است. همچنین از این سینما تا مترو تئاتر شهر با ماشین حدود 5 دقیقه (کمتر از 11 دقیقه پیاده روی) است.

 • نزدیک بودن و امکان دسترس آسان از سینما فلسطین به تعداد زیادی از سایت های گردشگری تهران، یکی از امتیازهای مهم این سینما محسوب می شود.

   

  نزدیک ترین ایستگاه های مترو به سینما فلسطین: ایستگاه مترو ولیعصر – ایستگاه مترو تئاتر شهر

  فاصله سینما فلسطین تا تئاتر شهر: 5 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما فلسطین تا خانه سینما: 5 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما فلسطین تا خانه هنرمندان: 7 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما فلسطین تا مرکز خرید چارسو: 8 دقیقه (با ماشین)

  فاصله سینما فلسطین تا موزه سینما ایران: 22 دقیقه (با ماشین)

 • سوالات متداول شما در مورد سینما فلسطین تهران

  • سینما فلسطین در کجا قرار دارد

   سینما فلسطین در خیابان طالقانی، نبش خیابان برادران مظفر قرار دارد. فاصله سینما فلسطین تا میدان فلسطین، تنها 220 مترو می باشد. در همین صفحه (صفحه اختصاصی سینما فلسطین در سایت ایرانتیک) می توانید علاوه بر مسیرها دسترسی، موقعیت دقیق سینما فلسطین را روی نقشه بررسی کنید.

  • چگونه می توانیم به سینما فلسطین برویم و نزدیک ترین ایستگاه مترو کدام است؟

   با ماشین شخصی می توانید به سینما فلسطین بروید. اما باتوجه به فاصله کم این سینما تا ایستگاه های مترو تئاتر شهر یا میدان ولیعصر (کمتر از 5 دقیقه فاصله با ماشین)، بهترین گزینه استفاده از مترو می باشد. در همین صفحه می توانید چگونگی رفتن به سینما فلسطین با انواع وسایل نقلیه را بررسی کنید.

  • بلیط سینما فلسطین چه روزهایی نیم بها است؟

   بلیط سینما فلسطین، در روزهای سه شنبه نیم بها است. درضمن، شما می توانید بلیط سینما فلسطین را با تخفیف های ویژه سایت ایرانتیک به صورت کاملا آنلاین در هر ساعت شبانه روز از طریق همین صفحه خریداری کنید.

  • چگونه می توانیم بلیط سینما فلسطین را خریداری کنیم؟

   شما می توانید از طریق صفحه اختصاصی سینما فلسطین در سایت ایرانتیک (همین صفحه) علاوه بر مشاهده تمامی سانس های این سینما به همراه قیمت، به صورت آنلاین بلیط این سینما را در سانس دلخواهتان با قابلیت انتخاب و رزرو صندلی، خریداری کنید.