استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

قطار آن شب قطار آن شب

قطار آن شب

86 دقیقه خانوادگی کودک 1399
کارگردان : حمیدرضا قطبی
تهیه کننده : بهروز رشاد
افشین هاشمی
افشین هاشمی بازیگر
سیامک صفری
سیامک صفری بازیگر
مریم بوبانی
مریم بوبانی بازیگر
بهناز نادری
بهناز نادری بازیگر
آیلین رشیدیان
آیلین رشیدیان بازیگر
سانس یافت نشد

برای برنامه قطار آن شب در {{ myProvince.name }} سانس فعالی یافت نشد.

{{ tab . title }}
 • فیلم قطار آن شب

  دختربچه‌ای با خانم نویسنده‌ای در قطار آشنا می‌شود و قول او را آنقدر جدی می‌گیرد که مدت ها در انتظار تلفن و دیدار مجدد اوست. اما این موضوع برای نویسنده بدقول، فقط دستمایه نوشتن یک داستان جدید می‌شود و خیال و واقعیت درهم می‌آمیزد. تلاش دختربچه برای رهایی از دلتنگی و کابوس و همچنین کمک‌های پدرش، ناشر نویسنده و مسئول ایستگاه قطار، که خودش سوژه قبلی خانم نویسنده بوده، حوادث تازه‌ای را رقم می‌زند. 

  توضیحات فیلم قطار آن شب

  حمیدرضا قطبی کارگردان فیلم «قطار آن شب» پس از سالها فعالیت در پشت صحنه سینما در مقام دستیار کارگردان و برنامه ریز، نخستین فیلمش را در سال 93 با نام «جامه دران» جلوی دوربین برد. فیلمی اقتباسی با حضور بازیگران سرشناس که در جشنواره سی و سوم فیلم فجر با استقبال داوران و منتقدان روبرو شد. قطبی اما در دومین تجربه کارگردانی خود به سراغ گونه سینمایی کودک و نوجوان رفت و «قطار آن شب» را ساخت. قطار آن شب حاصل نگاه متفاوت قطبی به فضای ذهنی مخاطبانش است که در جامه دران تجربه موفقی از آن را به تصویر کشید و این بار قرار بود در یک شمایل دیگر آن را بازنمایی کند. استفاده از بازیگرانی با پیشینه فعالیت مستمر در عرصه تئاتر نشان می دهد کارگردان در «قطار آن شب» به دنبال بیان دغدغه ای جدی با زبان کودکانه است. افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری اسدی و آیلین رشیدیان بازیگران این اثر سینمایی هستند. قطبی که در تجربه کارگردانی اش نشان داد به سینمای اقتباسی علاقه زیادی دارد پس از تجربه موفق جامه دران برای ساخت «قطار آن شب» نیز به سراغ داستانی به همین نام به قلم احمد اکبرپور رفت.

  • قطار آن شب
  • قطار آن شب
  • قطار آن شب
  • قطار آن شب

  بازیگران

  افشین هاشمی افشین هاشمی
  سیامک صفری سیامک صفری
  مریم بوبانی مریم بوبانی
  بهناز نادری بهناز نادری
  آیلین رشیدیان آیلین رشیدیان

  عوامل فیلم قطار آن شب

  کارگردان: حمیدرضا قطبی تهیه‌کننده: بهروز رشاد فیلمنامه: بهروز رشاد، حمیدرضا قطبی مدیر فیلمبرداری: محمد رسولی صدابردار: حسین بشاش تدوین‌: حسن حسن‌دوست، نیما حسن دوست طراح صحنه: هومن معصومی طراح گریم: ناهید علامی موسیقی: سعید انصاری مدیر تولید: بهروزرشاد بازیگران: افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری اسدی، آیلین رشیدیان سایر عوامل: دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریز: واحیک خچوویان، مجری طرح: بهروز رشاد ، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، دستیار تهیه وتولید: میثم صانعی، صداگذاری: حسین ابوالصدق، منشی صحنه: هدیه نصیری، عکاس: بهروز صادقی، محصول شرکت سینمایی کارن فیلم

  پخش :

  نسیم صبا

 • سوالات متداول شما در مورد قطار آن شب