استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

حوا مریم عایشه
/5.0

حوا مریم عایشه

86 دقیقه اجتماعی 1398
کارگردان : صحرا کریمی
تهیه کننده : کتایون شهابی
سانس یافت نشد

برای برنامه حوا مریم عایشه در {{ myProvince.name }} سانس فعالی یافت نشد.

{{ tab . title }}
 • فیلم حوا مریم عایشه

  بازيگران:

  آرزو آریا پور (حوا)

   فرشته افشار (مریم)

  حسیبا ابراهیمی (عایشه)

  توضیحات فیلم حوا مریم عایشه

  در این فیلم کلیشه‌های رایج در مورد افغانستان و خصوصاً زنان را به چالش می‌کشد و از نگاه سینما روایت و تصویری از زندگی سه زن از سه قشر متفاوت جامعه در کابل امروز را ارائه می‌دهد.

  • حوا مریم عایشه
  • حوا مریم عایشه
  • حوا مریم عایشه
  • حوا مریم عایشه

  نقد و بررسی فیلم حوا مریم عایشه

  این فیلم زندگی سه زن افغان از سه طبقه اجتماعی متفاوت در کابل را دنبال می‌کند. حوا زنی است خانه‌دار و سنتی که تنها شادی او صحبت با کودک ۸ ماهه خود است که در شکم دارد. در دنیایی دورتر مریم، تحصیلکرده و گوینده خبر تلویزیون افغانستان است که تلاش می کند از شوهر خیانت‌کار خود طلاق گیرد. و عایشه، نوجوانی است که همیشه آرزو داشته برخلاف مادرش با عشق ازدواج کند، اما ناچار می شود که با پسر عمه اش نامزد شود. حوا، مریم، عایشه زنانی هستند که برای اولین بار در زندگی می خواهند سرنوشت خود را به دست گیرند.

  شرکت پخش

  هنر و تجربه

  ///TODO Uncomment This

  عوامل فیلم حوا مریم عایشه

  فیلمنامه: صحرا کریمی، سمیع حسیب نبی زاده، مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج، تدوین: مستانه مهاجر، مدیر صدابرداری: اصغر آبگون، مدیر صداگذاری: محمد رضا دلپاک، موزیک: صبا ندایی، علی توکلی، مدیر تولید: احمد شاه سلطانی، سمیع حسیب نبی زاده، دستیار کارگردان: کاوه آیریک، طراح صحنه و لباس: سکینه غلامعلی، طراح گریم: مریم فقیر زاده، عکاس پشت صحنه و منشی صحنه: محمد عقیل پاییز، سرمایه گذار: احمد شاه سلطانی

 • سوالات متداول شما در مورد حوا مریم عایشه