استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

اتاق فرار کابوس اتاق فرار کابوس
+18

اتاق فرار کابوس

60 دقیقه وحشت
سانس یافت نشد

برای برنامه اتاق فرار کابوس در {{ myProvince.name }} سانس فعالی یافت نشد.

{{ tab . title }}
 • سرگرمی اتاق فرار کابوس

  اتاق فرار ترسناک و مهیج «کابوس» در مجموعه اسکیپ ‌روم دات آی‌آر طراحی و اجرا شده است و همینطور که از اسم آن مشخص است درباره اتفاقی است که شما هیچ کنترلی روی آن ندارید، درباره کابوس. شنیدن کلمه کابوس شما رو یاد چه چیزهایی می‌اندازه؟ صدای داد و فریاد زمانی که هیچ کمکی نیست؟ تاریکی شب و خطر وجود حیوانات وحشی که ممکنه به شما حمله کنند؟ یا گم شدن در جایی ناشناخته و تلاش برای بیرون آمدن از آنجا؟ اما همانطور که می‌دانید موردی که بین همه آنها مشترک است این است که شما هیچ کنترلی روی کابوس یا آنچه در خواب می‌بینید ندارید.

  اعضای این اتاق فرار بین 4 تا 6 نفر هستند که باید با همفکری، همکاری و البته سرعت عمل برای فهمیدن جواب معماها، تلاش کنند از این اتاق کابوس مانند بیرون بیایند. مدت زمان این بازی 60 دقیقه است و افراد باید تا پیش از این مدت با حل معماها خود را نجات دهند.

  تیم اسکیپ‌ روم دات آی‌آر برای طراحی این بازی سخت و هیجان انگیز نظرات زیادی را بررسی کرده است و نتیجه‌ آن یک بازی منحصر به فرد است

  توضیحات سرگرمی اتاق فرار کابوس

  هماهنگی با اتاق فرار پیش از نهایی کردن بلیت الزامی است. این بازی مناسب افراد بالای ۱۶ سال است. درصورتی که مبتدی هستید این بازی را به عنوان تجربه اول انتخاب نکنید.

 • سوالات متداول شما در مورد اتاق فرار کابوس

  • حداقل و حداکثر تعداد افراد بازی کابوس چند نفر است؟

   حداقل 4 و حداکثر 6 نفر