استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

{{ myProvince.name }}
درحال بارگذاری لطفا منتظر بمانید...
برین گیم سنتر

برین گیم سنتر

تهران، میدان تجریش، خیابان غلام جعفری، بالاتر از مجتمع تندیس، پلاک 35، طبقه بالای هایپرمی

انتخاب تاریخ

انتخاب سانس

سانس یافت نشد

در این تاریخ سانس فعالی یافت نشد!

سانس یافت نشد

موردی یافت نشد!

سانس یافت نشد

برای برین گیم سنتر سانس فعالی یافت نشد.

{{tab.title}}
 • درباره برین گیم سنتر

  بنا بر گفته روانشناسان یکی از راه های تامین سلامت ذهن، انجام  بازی‌هايی است که افراد را وادار به فکر کردن و يافتن راه حل کند. بازی هایی که منجر به کسب کردن دانش شاختی می‌شوند و همزمان به پرورش تفکرتان کمک می‌کنند. در حقيقت اين  بازی ها به طور موثری از جهات مختلف بر سلامتی شما در سنین مختلف تاثير خواهند داشت.

  بزرگترين مرکز بازی های فکری در خاورميانه و در شهر تهران، مرکز بازی های تهران، تنها نماينده رسمی Brain Games در ايران است. اين مرکز شامل دو بخش، اتاق های فرار شامل هشت اتاق مختلف و بازی های رو ميزی است .

  در اسکیپ روم (escape room) شما در شروع بازی وارد یک اتاق کاملا واقعی خواهید شد و برای حل  یک داستان معمایی و اکشن یا ترسناک که شصت دقیقه فرصت دارید، به همراه گروه‌تان تلاش می‌کنید. باید معما را حل کنید و بتوانید از اتاق خارج شوید .در جریان این بازی‌ها استراتژی حل معما، کار گروهی و سرعت عمل را در کنار هیجان، ترس، سرعت و دقت را تجربه می کنید.

  قدمت و تاریخچه بازی های روميزی نیز بر کسی پوشیده نیست و به دوران پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد. در عین حال که همچنان مانند گذشته باعث تقویت ذهن و گذراندن ساعاتی خوش می‌شود، چرا که در طول بازی با ترکيبی از استراتژی های خاص و مهارت، شانس و هيجان برای رسيدن به یک هدف مشخص با دیگران رقابت می‌کنید. به عقیده بسیاری از افراد، بازی های روميزی موضوعی فراتر از يک تفريح هستند و علاوه بر تقویت ذهن و جلوگیری از آلزایمر، حتی به کاهش استرس نیز کمک می‌کنند.

  مدیر برین گیم سنتر

  آقای زمانی

 • چگونه به برین گیم سنتر برویم

 • سوالات متداول شما در مورد برین گیم سنتر

irantic
در حال بارگذاری ...