استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

سوم آذر شهر سوم آذر شهر

سوم آذر شهر

77 دقیقه
کارگردان : کامبیز صفاری
تهیه کننده : محسن امیریوسفی
سانس یافت نشد

برای برنامه سوم آذر شهر در {{ myProvince.name }} سانس فعالی یافت نشد.

{{ tab . title }}
 • فیلم سوم آذر شهر

  طرح اصلی فیلم بر اساس یک اتفاق واقعی نوشته شده است و ماجرای دختر مهاجری است که همسر ایرانی خود را در تصادف اتومبیلی در کشور آلمان از دست داده است. او برای مدیریت میراث خود از همسرش به کشورش (ایران) باز می گردد اما درک اینکه شوهر او فرزند دیگری از همسر سابقش داشته است و او از این ماجرا بی اطلاع بوده است ، اوضاع او را پيچيده تر می کند.

  توضیحات فیلم سوم آذر شهر

  کامبیز صفاری متولد ۱۳۵۰ و فارغ التحصیل رشته شیمی از تهران است. او فعالیت در حوضه سینما را از سال ۱۳۸۰ با همکاری در تولید و تدوین فیلمهای مستند با بهمن کیارستمی شروع کرد که منجر به ساخت چندین فیلم مستند کوتاه و بلند گردید. در سال ۱۳۹۰ با نگارش و ساخت فیلمهای کوتاه داستانی کوشک و ترانه و همچنین کارگردانی مشترک برای ساخت فیلم بلند سینمایی رازفاهمه تجربه ورود به سینمای داستانی را بدست آورد.

  نقد و بررسی فیلم سوم آذر شهر

  مشکلات ناشی از پدیده مهاجرت در زندگی مدرن امروزی، با گذشت زمان و برگشت مهاجران ابعاد تازه و متفاوتی بخود می گیرد. این مسائل می تواند یکی از عوامل مهم برخوردها تند و یا نادرست ما بین نزدیکان یک یا چند خانواده باشد. درک درست از مشکلات و پیدا کردن را حل هایی که در نهایت منتج به تفاهمی منطقی در جهت منافع طرفین بشود، نیازمند نگاهی متفاوت از موضوع است که در خیلی از موارد شکل نمی‌گیرد.

  عوامل فیلم سوم آذر شهر

  کارگردان: کامبیز صفاری تهیه کننده : محسن امیریوسفی نویسندگان : ایثار ابومحبوب ، کامبیز صفاری مدیر فیلمبرداری : امیر موسوی موسیقی : کریستوف رضایی صدابردار: بابک اخوان گریم : لیلا ابویسانی مدیر تولید : کتایون ارسنجانی بازیگران: آروشا بیگی، آتیلا پسیانی، بهناز جعفری، صدف عسگری، خسرو پسیانی، رویا جاوید نیا، احسان امانی، حسام نورانی ، علی جلالی، یاسر شریف ، حمید رضایی سایر عوامل: مجری طرح: کتایون ارسنجانی، صدا گذار: نعیم مسچیان، منشی صحنه : غزل رشیدی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : فوآد چاومه، مشاورتدوین: بهمن کیارستمی

  پخش :

  هنر و تجربه

 • سوالات متداول شما در مورد سوم آذر شهر