استان خود را انتخاب کنید

همه استان‌ها

همه استان‌ها

{{ province }}

{{ temporaryMessage }}

جوکر 2019 JOKER
+15
/5.0

جوکر 2019 JOKER

112 دقیقه جنایی 1398
سانس یافت نشد

برای برنامه جوکر 2019 JOKER در استان {{ myProvince.name }} سانس فعالی یافت نشد.

{{tab.title}}
 • خلاصه داستان جوکر 2019 JOKER

  داستان فیلم در سال ۱۹۸۱ و شهر گاتهام سیتی رخ می‌دهد و داستان زندگی کمدین شکست‌خورده‌ای به نام آرتور فلک را دنبال می‌کند که بعد از تجربه‌های تلخ متعدد وارد دنیای جرم و جنایت شده و با لقب جوکر به شهر بازمی‌گردد. واکین فینیکس نقش جوکر را در این فیلم بازی کرده‌است؛ بدین ترتیب او بعد از سزار رومرو، جک نیکلسون، هیث لجر و جرد لتو پنجمین شخصی است که در یک اثر سینمایی این نقش را ایفا کرده‌است.

  توضیحات فیلم جوکر 2019 JOKER

   

   

  دیدن این فیلم برای افراد زیر 15 سال توصیه نمی شود

  نقد و بررسی فیلم جوکر 2019 JOKER

  یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر تریلر روان‌شناختی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی تاد فلیپس است که در سال ۲۰۱۹ اکران شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط خود فیلیپس با همراهی اسکات سیلور برپایه شخصیت ابرشرور جوکر از دی‌سی کامیکس نوشته شده‌است. جوکر نخستین فیلم از دنیای سینمایی دی‌سی بلک است که مشتق شده از دنیای سینمایی دی‌سی است.

  تاریخ اکران

  01 تیر 1399

  سایر عوامل فیلم جوکر 2019 JOKER

  واکین فینیکس در نقش آرتور فلک / جوکر رابرت دنیرو در نقش موری فرانکلین، مجری برنامه تاک شو زازی بیتز در نقش سوفی داموند فرانسیس کانروی در نقش پنی فلک، مادر آرتور برت کالن در نقش توماس وین؛ وی به‌طور سنتی پدر دشمن دیرینه جوکر یعنی بتمن است ولی برخلاف کمیک وی در اینجا نقش مهمی در خاستگاه جوکر ایفا می‌کند. مارک مارون در نقش مأمور وری فرانکلینم گلن فلشلر در نقش یک کمدین بیل کمپ در نقش پلیس گاتهام برایان کالر در نقش استریپر پیر دانته پریرا اولسن در نقش بروس وین؛ پسر توماس وین که در بزرگسالی تبدیل به بزرگترین دشمن جوکر یعنی بتمن می‌شود. جاش پایس شیا ویگهام در نقش پلیس گاتهام داگلاس هاج در نقش آلفرد پنی‌ورث

 • سوالات متداول شما در مورد جوکر 2019 JOKER